Hier in Eindhoven bij Van Laarhoven laatst nog naar runflat-banden gevraagd. Voor die Dunlops (gemonteerd, incl BTW etc.) vragen ze per band € 275,-. Scheelt nogal wat met wat jouw dealer vraagt. De Pirelli Euforia's zijn €50,- goedkoper bij de dealer. Ik heb uiteindelijk bij een bandenzaak in Best voor 175,- per stuk (inclusief montage etc.) die Pirelli's besteld, dus nog eens €50 onder de dealerprijs.marcelclemens schreef:Gisteren 4 nieuwe banden besteld bij de Kwik Fit (Dunlop SP9000 Run Flat 205x45xR17),
€ 235 per stuk en ze hebben een actie 4 halen 3 betalen.
Komt dus eigenlijk op € 176 per band.
Nu krijg ik net een telefoonje dat deze banden niet meer leverbaar zijn
omdat het een uitlopend model is. Dus ik mijn dealer gebeld, die kon ze
nog wel leveren (misschien eigen voorraad?) maar ze kosten daar € 377
per band!
Dus ik denk dat ik maar op zoek moet naar een andere band.
WAT RADEN JULLIE ME AAN? het moet in ieder geval een run flat zijn.
Dunlop SP9000 niet meer leverbaar???
- TomSR
- Nieuwsgierig
- Locatie: Eindhoven
Bericht
Re: Dunlop SP9000 niet meer leverbaar???
- FastBunny
- Volledig MINI minded!
- Contacteer:
- Locatie: Breda
Bericht
En soldNexus schreef:Hmm.... Zou het geen idee zijn als je mijn SP9000 DSST overneemt?
Ik wil zelf af van runflats maar vind het zonde om bijna nieuwe runflats (ik geloof 6-7 mm profiel rondom -- zaten net nieuwe op toen ik 'm kocht) weg te mikken, dus ik wilde eigenlijk wachten tot ik ze opgerookt heb.
Uiteraard tegen een leuk prijsje.


- Ralph-cooper
- Volledig MINI minded!
Bericht
Waren dit wel de runflats?minipino schreef:hmmm het is wel een goeie kennis van me, maar wist niet dattie me zo had gematst. Laatst de sp9000 op laten zetten voor 130 euro.
- minipino
- Mod virus alert!
Bericht
jazeker, heb er nog 1 besteld, weer een lekke band. ff kijken wat de prijs nu doetRalph-cooper schreef:Waren dit wel de runflats?minipino schreef:hmmm het is wel een goeie kennis van me, maar wist niet dattie me zo had gematst. Laatst de sp9000 op laten zetten voor 130 euro.
Terug naar “MINI R50 (One/Cooper), R52 (Cabrio), R53 (Cooper S)”
Onze sponsors