de nokia werkt super.. Alleen jammer dat ik nu OVERAL op het forum kan..haha..ben erg blij met de phone.. Net zo blij als met de mini..jippie! Cheers coen
leipe bak coen , alleen even ramen tinten en hij is af (niets meer aan doen hij is super).Hij staat er ook super strak bij, volgens mij ben je net als ik een echte poetsgek die dag en nacht met mequiars in de weer is(elk deel een ander produkt van mequiars).
tot meets
gast die velgen dat past echt niet bij de jouwe sorry.ik had eigenlijk wel verwacht dat je instaplijsten met verlichting zou nemen.en die remschijven ook nog effe aanpakken voor de rest weet je wat ik van jeauto vind
Tja je kan kiezen. Ga je voor de industriele grove look, dan mat zwart. Ik zou persoonlijk gaan voor anthraciet. Zelfde kleur als de R90's anthracite. Waarom ga je eigenlijk voor deze wieltjes als winterbanden?? Wil je perse 16" vanwege de veiligheid enz. En er zijn toch ook andere 16". Ben benieuwd waarom deze wieltjes??? Zelf heb ik gekozen voor de bridgespoke.