
Maar het is allemaal gelukt en ze doen het!
Jurgen,Jurgen schreef:Mooi hoorIk wist niet dat je DL kon afstellen? Waar doe je dat dan? Of bedoel je gewoon horizontaal draaien?
Toch ook mede dankzij jou tips.PaulRdam schreef:Het is je gelukt! Wel veel werk hè, al die dingen van je auto demonteren, maar des te groter is de voldoening als je eenmaal klaar bent
Staat cool he, die extra lampen. En ze geven lekker veel licht
En hoeveel was je kwijt geweest als het je niet gelukt was?BMW X3 schreef:Toch ook mede dankzij jou tips.PaulRdam schreef:Het is je gelukt! Wel veel werk hè, al die dingen van je auto demonteren, maar des te groter is de voldoening als je eenmaal klaar bent
Staat cool he, die extra lampen. En ze geven lekker veel licht
Ik had de dealer al gebeld voor een prijsopgaaf.![]()
Annet
Dat weet ik nu niet, want ik heb zondag een mail naar Jesse (Jan de Jong) gestuurd, dat het toch gelukt was.Jurgen schreef: En hoeveel was je kwijt geweest als het je niet gelukt was?
Als het paaltje mij aantikt zou het kunnen gebeuren.Ivo schreef:Staat super! Knap werk hoor!
Toch maar weer even een paaltje aantikken?
Onze sponsors