CooperS-lightningblue schreef:Wil hem snel in het echt zien!
Gaat sneller als je zou denken , ik ben waarschijnlijk morgennamiddag bij ida, weeral ja . Maar moet je me wel toevoege op MSN hoor, anders vraag ik die irritante vraag waarom je niet accepteerd
Jurgen schreef:Kleine mijlpaal Ida krijgt al angstzweet nu
@sleefje: Geen idee, voorlopig rustig aan doen denk ik. Al heb ik nog wel een klein verlanglijstje hoor
- Zwarte kapjes rond de mistlampen.
- Geen MF plaatjes op stuur (coen wat je daar gisteren over zei, zou wel eens kunnen kloppen Want aan de onderste zit ook een vijs (schroef).)
- Nieuw vloermatten (nog maar vijf keer besteld bij de dealer, blijkbaar herkennen ze namelijk niet rap het verschil tussen een gewone MINI en een MINI cabrio )
- Aero gril
- DL anders zetten
- Nieuw persoonlijk interieur
- JCW Strut
- Groter uitlaat (stukje)
- Nieuwe stickers
- ...
me complimenten man.wat een dikke cabrio is dit zeg.echt super zo met die meegespoten wielkastranden en die velgen!!en dat stuurtje maakt het alleen maar meer af!karma voor je mod's dude!!