Monaco aan de Maas 2006

Van alles en niet over de MINI (géén verkoop-topic).
Arjan
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Amersfoort
Berichten: 7831
Lid geworden op: 25 sep 2005, 20:55

21 aug 2006, 10:43

luv2xlr8 schreef:omdat ik de laatste tijd zo lekker bezig ben op de zaak!
die man doelt toch niet op je hoge brandstofverbruik en je forumgedrag? :mrgreen:
Lekker touren met de MINI CLUBMAN D Sparkling Silver-Silver-Silver
Tubby
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 70
Lid geworden op: 16 okt 2005, 23:25

21 aug 2006, 11:10

Ondanks de pleuris regen was het super in rotterdam
ik was daar met een maatje van brandweer reeuwijk, hij won twee tribune kaarten op het podium van radio veronica op het blaak. Dus konden we het goed zien vanaf de tribune. Foto's in mijn galerij.
Afbeelding
Afbeelding

Toen Berry voor mijn neus stond, stapte net een charmante dame uit. Zo galant als ik ben even de deur voor haar opengehouden, wat is die deur licht zeg. Weegt echt geen drol. :shock:
Afbeelding
henkietenk
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Berichten: 2330
Lid geworden op: 24 jan 2006, 22:13

21 aug 2006, 17:02

Hahah, wat zei je toen je de deur open hield? "Waaaauuuuw!!"
Die dame: "Are you talking to me?"
Jij: "Nee, ik had het over deze deur......" :mrgreen:
Tubby
Nieuwsgierig
Nieuwsgierig
Berichten: 70
Lid geworden op: 16 okt 2005, 23:25

22 aug 2006, 11:10

henkietenk schreef:Hahah, wat zei je toen je de deur open hield? "Waaaauuuuw!!"
Die dame: "Are you talking to me?"
Jij: "Nee, ik had het over deze deur......" :mrgreen:
@Henkitenk: Ja dat zou helemaal gaaf geweest zijn...... >) :lol:
Afbeelding
wickedwendy
Enthousiast
Enthousiast
Locatie: Delft
Berichten: 106
Lid geworden op: 27 sep 2005, 21:18

22 aug 2006, 21:07

Oke geet to het is off topic.
Maar las net op nu.nl dat er 6 medewerkers van de beveiligingfirma ingehuurd door Bavaria City Racing zijn gearrestreerd ivm geweldpleging.
Niet netjes dacht ik zo.
Afbeelding
If things don't go right....go left!
Gebruikersavatar
Sepp
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Contacteer:
Locatie: De Lier
Berichten: 2639
Lid geworden op: 11 nov 2005, 23:52

22 aug 2006, 23:54

wickedwendy schreef:Oke geet to het is off topic
Hallo Wendy...zit jij wel nuchter achter die pc??? :mrgreen:
Afbeelding
"We've got a thing that's called...MINI love"
LUV2XLR8
Volledig MINI minded!
Volledig MINI minded!
Locatie: Barendrecht
Berichten: 2486
Lid geworden op: 25 sep 2005, 21:34

06 mar 2007, 18:30

Nieuwsbrief 6 maart 2007 schreef:AUTOSPORTWERELD KOMT SAMEN TIJDENS RACESALON 2007

Ahoy Rotterdam en Rotterdam Racing organiseren unieke beurs

Op vrijdag 17 en zaterdag 18 augustus opent Ahoy Rotterdam haar deuren voor een unieke beurs, waar de absolute top van de autosportwereld te bezichtigen en te beleven is: RaceSalon. Een weergaloos pre-event op Bavaria City Racing 2007. Drie tentoonstellingshallen in Ahoy Rotterdam, bij elkaar maar liefst 18.000 m2 vloeroppervlakte, worden ingericht als de mooiste paddock van Nederland. Een absoluut walhalla voor alle autosportliefhebbers. Fasten your Seatbelts!

Organisatie

RaceSalon 2007 is een gezamenlijk initiatief van Ahoy Rotterdam en Rotterdam Racing. Jolanda Jansen van Ahoy Rotterdam vertelt waar de kracht van de samenwerking ligt: “Waar wij ruime ervaring hebben in het organiseren van beurzen en evenementen is Rotterdam Racing dé specialist in Racing Events”. Robert Heilbron van Rotterdam Racing: “De afgelopen jaren hebben wij een breed netwerk opgebouwd in de racerij, waardoor wij een breed spectrum aan auto- en motorsportteams, wereldberoemde coureurs en racecoryfeeën naar de beurs halen. Ik verwacht dat de auto(sport)liefhebbers er van zullen smullen, net als ik touwens.”

‘Beleef de racewereld van dichtbij’

In drie tentoonstellingshallen van Ahoy Rotterdam vindt in samenwerking met de exposanten een continu entertainmentprogramma plaats. Elke hal kent daarbij zijn eigen sfeer en inrichting. In de Monaco Hal proef je de sfeer van het ware racecircuit. In deze ‘paddock’ zullen vooraanstaande exposanten doorlopend acties organiseren voor het publiek. De Engine Hal doet zijn naam eer aan met een ‘technische uitstraling’ en verkoop van producten en diensten van bedrijven die opereren in of affiniteit hebben met de racewereld. Voor de echte race- en autosportbeleving kan men terecht in de Experience Hal, ingericht als demonstratiearena. Kortom, de bezoekers van de RaceSalon zullen het echte racegevoel zien, ruiken, voelen en horen. Oordopjes op deze beurs zijn noodzaak!

Burning Rubber Gala

Op zaterdag 18 augustus vindt er een exclusief gala plaats, dat geheel in het teken zal staan van de glamoureuze Formule 1 wereld. Vorig jaar reed Christijan Albers met zijn Formule 1 bolide naar binnen en deed daarmee de naam van dit gala eer aan. Na het succes van 2006 wordt er ook dit jaar weer veel van dit stoere gala verwacht.

Meer informatie: http://www.racesalon.nl
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Terug naar “Kletshoek”