Ik maak dagelijks aardig wat kilometers in mijn zakelijke auto (een Passat met een grote "New Miniclub.NL" sticker op de achterruit). Onderweg kom ik dagelijks zeker tussen de 10 en 20 mini's tegen. Wat mij daarbij opvalt is dat het overgrote deel van de "chaufers" van het vrouwelijke geslacht is en ze kijken maar één kant op, nml strak vooruit. Ik zie ze nu nooit eens smilen. Zelfs niet als ik er voorbij rij en ze die grote sticker op de achterruit zien.
Als ik met de Mini op pad ben ervaar ik eigenlijk hetzelfde. Alsof men door de baas verplicht worden in z'n leuke auto te rijden terwijl ze liever een Opeltje hadden of zo.

Herkennen jullie dat nu ook of ligt dat gewoon aan de auto die ik zakelijk rij? (ik mag helaas geen Mini van de baas rijden
