Geen druk koppelingspedaal Mini Cooper 2003

De 1e generatie waar het allemaal mee begon in 2001
shimai
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 15
Lid geworden op: 01 okt 2009, 20:24

Geen druk koppelingspedaal Mini Cooper 2003

15 mar 2010, 17:02

Hoi allemaal,
Sinds zojuist heb ik totaal geen druk meer op mijn koppelingspedaal en de motor fluit naar mijn idee iets meer als dat ik normaal hoor, dat normale fluiten is dacht ik de stuurbekrachtiging!
Schakelen gaat helemaal niet en als ik de koppeling indruk dan hoor ik naast het fluiten en schurend geluid, ik heb de dealer even gebeld en die zegt dat de koppelings vloeistof wellicht op is en dat deze bij te vullen is middels het bijvullen van het remvloeistof reservoir!
Ik ben vanmorgen toevallig bij de dealer geweest om mijn verstralers en een meteen een zekering van de spiegels te vervangen, dit kan er mijns inziens niets mee te maken hebben maar alla ik meld het maar even!

Iemand suggesties?
shimai
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Berichten: 15
Lid geworden op: 01 okt 2009, 20:24

16 mar 2010, 12:29

update, de dealer denkt dat de koppeling eruit ligt en gaat het netjes regelen dat de mini opgehaald wordt, van mij mag er een slotje op tenzij iemand nog iets toe wil voegen!
Onnof
Enthousiast
Enthousiast
Berichten: 91
Lid geworden op: 20 aug 2009, 14:47

16 mar 2010, 13:15

Succes ermee.
Ik hoop dat hij open blijft, en dat jij je verdere bevindingen ook meedeelt met ons :).
Kan iedereen weer later wat aan hebben! :D

Terug naar “MINI R50 (One/Cooper), R52 (Cabrio), R53 (Cooper S)”