lijkt wel 1op1 huis van de JCWjean schreef:pics:


Coen
Is een gewoon 'S' luchtfilterhuis.Met een grotere aanzuigmond en grotere K&N filter..DrAtomic schreef:Hebben ze iets veranderd in het JCW filterhuis dan? Of zit er alleen een andere filter in? Die ITG BH-225 filter gaat trouwens ook heel lekker in de JCW airbox (60 tientjes).
cooperke s schreef:Is een gewoon 'S' luchtfilterhuis.Met een grotere aanzuigmond en grotere K&N filter..DrAtomic schreef:Hebben ze iets veranderd in het JCW filterhuis dan? Of zit er alleen een andere filter in? Die ITG BH-225 filter gaat trouwens ook heel lekker in de JCW airbox (60 tientjes).
Tja, wat zal ik zeggen.... Met nat weer en kort bochtenwerk kom je simpelweg grip tekort.jbcola schreef: @ Peter, wat als je die sper niet hebt?? Niet mee te rijden met dat vermogen??
Onze sponsors