Mini en de Italiaanse fabrikant van exclusieve huishoudelijke apparatuur Smeg hebben de handen ineen geslagen voor een wel heel bijzonder product, de Mini-koelkast. Slechts 250 stuks met een individueel nummer zullen worden vervaardigd.

De Smeg-koelkast is uitgevoerd in Laser Blue-metallic, de introductiekleur van de spiksplinternieuwe Mini die op 18 november bij de dealer verschijnt. De deur toont dezelfde witte motorkap-striping als die van de Cooper S. "Zowel de koelkast als de auto zijn geïnspireerd op dezelfde historische periode," zo meldt de autobouwer en omschrijft de koelkast als "even fascinerend als elegant interpreteren Mini en Smeg nu de voor de jaren ’50 en ’60 zo kenmerkende afgeronde belijningen. "
De koelkast van type FAB28MCS draagt het Mini-logo centraal onder de naam Smeg. De hangreep is precies dezelfde als de deurgreep van de nieuwe Mini.
Het prijskaartje bedraagt 1.999 euro. De koelkast wordt verkocht via Smeg.
Heeft iemand deze al?