Gisteren heb ik met mijn voorbumper vast gezeten bij een vluchtheuvel in een parkeergarage. Nu is de verf er een beetje af van mijn aero-voorbumper. Deze was al een beetje bijgetipt begin dit jaar door een spuiter met mat zwarte structuur verf. Nu vroeg ik mij af of ik dit ook kan en of deze verf te koop is in een spuitbus?
Nu heb ik namelijk hele lelijke rode plekken op de bumper zitten
»Rijd nooit harder dan je beschermengel vliegen kan«
Ik heb van het schadebedrijf wat bij de BMW/MINI dealer hoort een spuitbus met dat spul gekregen. Deze had men echter zelf gevuld. Een spuitbus met dat spul is dus wel mogelijk maar er zal moeilijk aan te komen zijn.
Wat je ook kan proberen is Teroson bitumen. Die is zwart en heeft ook een onregelmatige struktuur. Ik heb er dat gespoten bumperzwart al eens eerder mee bijgewerkt maar geen gladde grote oppervlakken op een duidelijk zichtbare plaats.
Een beetje spuiter heeft wel matzwarte struktuur verf in spuitbus.
Die van mij in iedergeval wel
Kost geloof ik iets van tussen de 10 en 15 euro of zo.