Nee hoor, alleen lenig en handigjbcola schreef:Jij moet ook nogal uitgerust zijn om al dat werk zelf te kunnen uitvoeren thuis

Gewoon krikje en assteunen, eventueel oprijbokken, en wat fatsoenlijk gereedschap.
En een dikke verwarming

Dezelfde jongens die de glasfiber motorkap, deuren en achterklep leveren kunnen ook een compleet dak in carbon leveren.Shadow_Breaker schreef:en komt dat carbonnen dak er ook nog aan deze winter?
Geweldig, nog even afwachten dus.Berthil schreef:Dezelfde jongens die de glasfiber motorkap, deuren en achterklep leveren kunnen ook een compleet dak in carbon leveren.Shadow_Breaker schreef:en komt dat carbonnen dak er ook nog aan deze winter?
Deze is volgens hun sterk genoeg om het oude dak er in zijn geheel uit te halen, dus geen cover zoals die van Duell.
Alleen is het nog even afwachten wat deze gaat kosten en wat exact de gewichtsvoordelen zijn.
Men is deze spullen nu allemaal aan het maken en perfectioneren voor enkele Engelse Time Attack Mini's.
Het dak rust op een frame en dat frame blijft natuurlijk zitten, de meeste sterke wordt uit het frame gehaald.JunkyXL schreef:dak in totaal eruit ... oei, dat moet dan wel heel sterk zijn. Montage ben ik wel erg benieuwd naar, in de bestaande kolommen neem ik dan aan .. spannend hoor. Hopelijk loont het voor je, dan kunnen we er allemaal van mee genieten... super project!
Onze sponsors