
Hij staat er strak bij! Voor een onbekende een nette Clubman! Voor een kenner gelijk te zien dat we hier te maken hebben met een liefhebber!

Ohja en ook nog eens hele mooie plaatjes!

Inderdaad...kan niet anders zeggen dat ik zit te kwijlen van hoe hij er nu bij staat.mini cabrio schreef:ohh wat staat die er lekker bij zo zeg!!!![]()
heel mooie clubman!!
(en die foto's mogen van mij nog wel een paar doorkomen hoor)
Denk dat de mijne voor iets hoger en achter iets lager staat dan jouw Clubman. Met de 15 mm spacers schraapt-ie achter als een dolle. Zelfs bij oneffenheden en lange doordraaiers op de snelweg. Kan op zich geen kwaad, maar is geen prettig gehoor.Fred schreef:Hoezo? Imo kan het best een stukje breder bij mij en we hebben toch dezelfde offset? Vooraan mag je er wel op rekenen dat je wielkassen volledig weggeschuurd worden, maar aan de buitenkant zie je daar niets vanMiniBeardie XL schreef:Merk na mijn weekje vakantie goed dat de KW-set stukken comfortabeler is als alleen verlagingsveren, maar kom ruimte in mijn wielkasten te kort.
Of staat-ie dan te laag of te breed?.
Onze sponsors