complimenten... geeft de auto ineens weer een andere uitstraling!!

Dankje, maar had het niet gedaan zonder jouw goede uitleg! thnxx daarvoorcoendek schreef:echt super uitgevoerd!!!
complimenten... geeft de auto ineens weer een andere uitstraling!!
Iemand die dit ook geprobeerd heeft? Ben al 20 minuten aan het klooien en ik krijg hem nog niet los!Floor-is schreef:Kleine hint: in plaats van ontzettend te gaan zitten etteren met een dremel is er een veel snellere, accuratere en mooiere oplossing
Men neme een scherp en stevig mes en een klein (rubber) hamertje. Tik met het hamertje in de lijmlaag tot je er doorheen bent, dat is 3,5-4mm dik. Als je mesje door de lijmlaag is, dan het mesje draaien. Niet om het glas los te maken, maar zo dat je met het hamertje in de lengterichting door de lijm heen kunt.
Ik heb vanmiddag een dik uur zitten kloten met een dremel voor het ene achterlicht, de andere had ik in minder dan 3 minuten helemaal los. Geen lelijke randjes, geen krassen: superclean!
Terug naar “MINI R50 (One/CooperR), R52 (Cabrio), R53 (Cooper S)”
Onze sponsors