Instapverlichting defect?

De binnenkant, alles over het interieur, audio, navigatie, carkits etc.
SebastianDvG
Nieuw Lid
Nieuw Lid
Locatie: Hellevoetsluis
Berichten: 4
Lid geworden op: 31 jul 2011, 21:24

Instapverlichting defect?

12 jan 2012, 19:47

Normaal als ik naar de auto loop en hem ontgrendel gaat de binnenverlichting automatisch aan, zo ook als ik op mijn bestemming ben aangekomen en ik het contact uit draai.
Vanavond na het werk deed hij dit echter niet en ook toen ik thuis was aangekomen geen licht toen ik uitstapte.

Ik heb met de hand alle lapjes aangezet en deze gaan netjes aan, zowel de 3 lampjes boven tegen het dak als die bij je voeten, dus de lampjes zijn niet kapot.
Als ik de deur daarna dichtgooi en de auto vergrendel gaan ze netjes langzaam uit, open ik de auto weer blijft het donker.

In de handleiding kom ik alleen tegen wat voor lampjes er in zitten en hoe je ze moet vervangen, niet wat te doen als de verlichting niet automatisch aan gaat.

Misschien dat het iets lulligs is dus voordat ik de dealer bel hier de vraag of ik iets over het hoofd zie?
msimon
Leerling Mini lid
Leerling Mini lid
Locatie: Maastricht
Berichten: 15
Lid geworden op: 14 sep 2009, 21:29

binnenverlichting

24 jan 2012, 14:49

SebastianDvG

Ik had het zelfde probleem,houd het knopje van je binnenverlichting 5sec in,het lampje gaat even knipperen,en nu moet je binnenverlichting het doen.Probeer maar.

Grtjs Martijn

Terug naar “Interieur en audio”