
Welk merk voor de mini ?
Oneens is prima.peter schreef:Ben het niet met je eens Marcel. De auto werd hem aangeboden als een JCW met een JCW exterieur. Lijkt me een duidelijk verhaal, kan er weinig anders van maken.Marcel Always Open schreef:Deze auto is uit de fabriek gekomen met standaardbumpers. Aerodynamica pakket is altijd een optie, ook voor een factory-JCW. Dat Jan de bumpers na ong. 3 maanden verving door aerobumper (van ebay) en vlak voor verkoop weer de standaard achterbumper heeft teruggezet, kan je de dealer toch niet verwijten. (in mijn optiek).
Die "uit de kofferbak verdwijnende" verenset vind ik daarentegen niet netjes. Je hebt geen poot om op te staan behalve de "redelijkheid".
Als er niet over een JCW exterieur was gesproken, had de dealer 100% gelijk gekregen van me! Die gasten moeten dondersgoed weten waar ze over praten en anders moeten ze lekker wat anders gaan doen.
Had dop 17 laten vallen van boven naar beneden...speedy schreef:Damn hot ! Wat was je kwijt dan ?![]()
S drive banden zijn toch nog niet op
Onze sponsors