Het blijkt wel weer (tenminste dat geld voor mij) dat door de grote verscheidenheid aan mogelijkheden om je auto te stylen, ik erg enthousiast ben met het aanpassen van onderdelen aan de mini. Zoals jullie al gezien hadden had Roy S. de striping er opgemaakt.

De chromen grill is inmiddels vervangen voor een zwarte grill.

Aangezien deze mini geen dashboard kastje had heeft Roy er één geregeld. Wel zo handig om je zooi in op te bergen.

Stadslichten vervangen voor ledlichten



Verder is er een xenon inbouw set onderweg van het merk XenonPlus Pro. Of het wat is zie ik wel.

Zaterdag gaat mijn collega de ramen tinten en een andere collega gaat mijn auto poetsen polijsten enz. Als ik dan nog tijd over heb bouw ik zaterdag de Xenon lampen in.
Op de wens lijst staan nog voor het voorjaar zwarte R112 velgen of zwarte OZ Superturismo GT
Verder nog sportstoelen een leuke spoiler en al dan meer van zulke dingen.
En zoals voor de meesten hier geldt "komt tijd komt geld". en aangezien ik er nog en hele dure hobby naast heb waar de afgelopen twee jaar voor enige duizenden euro's is ingegaan is mijn weder helft gematigd enthousiast vwb de veranderingen aan de mini

Ik zal jullie op de hoogte houden
