

als ze hun werk maar doen!
mushrop schreef:Die alu draagarmen zijn idd kwetsbaar. Als je lomp genoeg bent draai je ze kapot. Maar als je een beetje verstand hebt, dan kan je het 100x vast en los draaien zonder dat het kapot gaat.
De originele bouten zijn volgens mij deels zelftappend, dus het is door MINI ook niet bedacht om vaak los te halen... Maar idd, met beetje beleid gaat alles langer mee.coendek schreef:Gp0029 schreef:Jongens waar moeten die draadbussen of helicols in? Gaat er iets stuk als je een coiloverset monteert?
In de draagarmen.
Bij mij had de vorige eigenaar iets te vaag een set gewisseld denk ik en met powertools aangedraaid..
gewoon met het handje doen en zorgen dat alles goed recht ervoor zit.
Ik heb het bij mijn R56en en R55en nooit kapot gehad maar het is wel een kwetsbaar ding.
Gewoon netjes met het handje doen en dan komt dat goed!
Coen
Doe gelijk een jurkje aan zoals afgelopen vrijdag, en stop dan ook dat ding tussen je billen.. want dat staat je ook zoooooo goed!mushrop schreef:Ik pak even m'n zonnebril want ik word gewoon heulemaal verblind
Onze sponsors