Hallo allemall,
ik heb net mijn M7 cold air intake filter weer teruggeplaatst (na schoonmaken).
Nu wilde ik mijn Mini (R53 facelift) starten, maar krijg ik alleen bij het omslaan van de sleutel een tikkend geluid en gaan de ramen iets naar beneden (4 cm of zo).
Verder zijn er een aantal waarschuwingslampjes zichtbaar tijdens als ik mijn sleutel in het contact heb en omdraai, maar de motor nog niet probeer te starten, namelijk:
- EML
- Motoroliedruk
- Laadstroom accu
- Motor
Volgens mij zie ik altijd deze lampjes aangaan als ik de Mini start en verdwijnt alles weer zodra de motor loopt.
Mijn Mini heeft o.a. chiptuning, pully mod en staat jammer genoeg al een hele tijd (maanden) stil.
Nu heb ik er vorige week voor het eerst weer een klein rondje in gereden en startte de Mini zonder problemen.
Zou het toch de accu kunnen zijn?
[R53] Niet starten, tikken en ramen zakken
- BitPiXL
- One wheel wonder
- Locatie: Hoorn
- Schroefie
- NMC Staff
- Contacteer:
- Locatie: Veghel
Bericht
Re: [R53] Niet starten, tikken en ramen zakken
Lijkt er wel op, als een auto lang stil staat is dat niet bevordelijk voor de accu. Advies is dan om de accu aan een druppel lader te zetten.
- frankie
- Volledig MINI minded!
Bericht
Re: [R53] Niet starten, tikken en ramen zakken
Zeker accu. Heb ik ook last van als de mijne lang stil staat en niet aan de druppellader heeft gelegen.
- BitPiXL
- One wheel wonder
- Locatie: Hoorn
Bericht
Re: [R53] Niet starten, tikken en ramen zakken
Het was idd de accu, startkabels erop en gaan 

Terug naar “MINI R50 (One/Cooper), R52 (Cabrio), R53 (Cooper S)”
Onze sponsors