Ik ben Danny en ben sinds afgelopen donderdag in het bezit van een Mini Cooper S Chilli R53 uit 2003 met 263000km op de klok.
Hij is uitgevoerd in electric blue. Een van de vorige eigenaren heeft er een Milltek uitlaat onder gezet waar een heerlijk geluid uit komt.
Er is volgens mij nooit op onderhoud bespaard. Alle facturen zitten erbij en daar staan geen lullige bedragen op. Helaas zit er wel op alle velgen stoeprandschade, dus dat zal 1 van de eerste dingen zijn die gerepareerd gaan worden en laat ze dan ook direct poedercoaten in het wit, persoonlijk vind ik dat mooier dan het zilvere wat het nu is.
Enkele carosseriedelen bevatten ook kleine krasjes, het meeste kan in eruit polijsten, maar er zal ook het eea aan spuitwerk gedaan moeten worden, gelukkig heb ik spuiters in de kennissenkring, dus dat valt qua kosten wel mee.
Het interieur ziet er nog prima uit, maar wil wel op termijn de stoelen volledig met leer laten bekleden, op dit moment is het half leder.
Hierbij 2 foto’s van m’n MINI.

