Ik ben Joris uit de buurt van Utrecht. Na 2 jaar met een vast dak rondgereden te hebben wilde ik graag weer open kunnen rijden, dus heb ik 2 weken geleden een 2 jaar oude Mini F57 Cooper S Rockingham GT gekocht. De meest onpraktische keuze die we konden maken, én de leukste

Daarnaast rijd ik een elektrische Volvo XC40 Recharge Twin en af en toe huur ik een motor. Mijn nickname heb ik jaren geleden ook op Motor-Forum gebruikt.
Op dit forum vond ik ergens een pdf met BimmerCodes, maar omdat een Excel veel makkelijker werkt heb ik er eentje gemaakt voor mijn auto. Nu moet ik nog wat dingetjes instellen, maar het viel me al op dat sommige aanpassingen storingen kunnen veroorzaken. Lang leve de backup

Mocht je het handig vinden voor jouw F55/F56/F57 Mini, hier kun je het bestand downloaden:
Voor de BimmerCode app gebruik de OBDLink CX, daarnaast heb ik de OBDLink app gekocht om tijdens het rijden onder andere de olietemperatuur in de gaten te houden: Fijne avond!